Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Obregia după un scandal într-un magazin din Sectorul 4. Poliția a deschis dosar penal

Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Obregia după un scandal într-un magazin din Sectorul 4. Poliția a deschis dosar penal

Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu, cunoscut drept Toto Dumitrescu, a fost internat, marţi seară, la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin din Sectorul 4 şi s-a certat cu concubina


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro