O femeie a ajuns la spital după ce i s-a făcut rău în staţia de autobuz din cauza căldurii

O femeie a ajuns la spital după ce i s-a făcut rău în staţia de autobuz din cauza căldurii

O femeie în vârstă de 75 de ani a ajuns, sâmbătă, la Unitatea de Primiri Urgenţe (UPU) a Spitalului "Sf. Spiridon" din Iaşi, după ce i s-a făcut rău într-o staţie de autobuz din cauza căldurii


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro