Iranienii au lăsat o nouă scrisoare în vestiar după meciul cu Egipt: Au atras atenția întregii lumi

Iranienii au lăsat o nouă scrisoare în vestiar după meciul cu Egipt: Au atras atenția întregii lumi

"Iranul este încă în picioare": echipa naţională de fotbal a Iranului, care participă la Cupa Mondială, a lăsat un alt mesaj în vestiar după meciul de sâmbătă împotriva Egiptului (1-1), exprimându-şi mândria şi mulţumindu-le suporterilor săi.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro