Medic ORL: Pacienţii care simt că îi înţeapă ceva în gât după o masă cu peşte trebuie să nu încerce să forţeze

Medic ORL: Pacienţii care simt că îi înţeapă ceva în gât după o masă cu peşte trebuie să nu încerce să forţeze

Osul de peşte blocat în gât poate fi foarte periculos şi poate duce chiar le deces


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro