Mama din Galați descoperită alături de băiețelul decedat și de ceilalți doi copii în stare gravă, acuzată acum de crimă. S-a decis reținerea femeii

Mama din Galați descoperită alături de băiețelul decedat și de ceilalți doi copii în stare gravă, acuzată acum de crimă. S-a decis reținerea femeii

O femeie de 22 de ani din Galați a fost reținută după ce unul dintre copiii săi a murit, iar alți doi au fost găsiți deshidratați și înfometați. Procurorii o acuză de omor calificat și rele tratamente aplicate minorului.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro