Gustavo Alfaro spune că fotbalul a devenit o afacere a elitelor - Esenţa fotbalului se pierde. Şi fotbalul nu poate fi o afacere

Gustavo Alfaro spune că fotbalul a devenit o afacere a elitelor - Esenţa fotbalului se pierde. Şi fotbalul nu poate fi o afacere

Esenţa fotbalului se pierde. Şi fotbalul nu poate fi o afacere, trebuie să fie fotbal


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro