A stat 18 ani în închisoare pentru violuri pe care nu le-a comis. Câți bani va primi despăgubire: „Mi-au furat 36 de ani din viață”

A stat 18 ani în închisoare pentru violuri pe care nu le-a comis. Câți bani va primi despăgubire: „Mi-au furat 36 de ani din viață”

Un bărbat care a petrecut aproape 18 ani în închisoare după ce a fost acuzat de violuri pe care, de fapt, nu le-a comis, va fi despăgubit cu o sumă uriașă, a decis Curtea Supremă a Spaniei, informează Mediafax.Bărbatul, de origine marocană, s-a mutat...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro