Două fetițe s-au electrocutat la ștrand, în Băile Felix. Cum s-ar fi întâmplat incidentul

Două fetițe s-au electrocutat la ștrand, în Băile Felix. Cum s-ar fi întâmplat incidentul

Două fete, de 9 și 11 ani, ambele din Oradea, s-au electrocutat la un ștrand din Băile Felix, după ce fetița de 9 ani a urcat pe un simulator de motocicletă pe bază de fise, electrocutându-se la mână, iar cea de 11 ani a încercat să o ajute să coboare.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro