Doi copii au dispărut în timp ce erau la scăldat în râul Ialomița. Autoritățile încă îi caută

Doi copii au dispărut în timp ce erau la scăldat în râul Ialomița. Autoritățile încă îi caută

Doi copii în vârstă de 13 și 17 ani au dispărut, de duminică, în timp ce se aflau la scăldat în localitatea Ograda, în apele râului Ialomița. Cei doi sunt căutați de salvatori, anunță, luni, autoritățile.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro