Cătălin Predoiu spune că Ilie Bolojan l-a lăsat fără bani. Ministrul ar fi vrut să-i recompenseze pe angajații implicați în misiuni de excepție

Cătălin Predoiu spune că Ilie Bolojan l-a lăsat fără bani. Ministrul ar fi vrut să-i recompenseze pe angajații implicați în misiuni de excepție

Ministrul de Interne, Cătălin Predoiu, a transmis, sâmbătă, că instituţia pe care o conduce nu dispune de buget pentru recompensarea financiară a angajaţilor care s-au remarcat în misiuni de excepţie


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro