În timp ce canicula ucide zeci de mii de europeni anual, secretarul american al Energiei vine cu o declarație șocantă: 'Mor mai mulți oameni iarna'

În timp ce canicula ucide zeci de mii de europeni anual, secretarul american al Energiei vine cu o declarație șocantă: 'Mor mai mulți oameni iarna'

Secretarul american al Energiei minimizează canicula care ucide anual zeci de mii de europeni


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro