Campanie online de recrutare de medici făcută de Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgovişte

Campanie online de recrutare de medici făcută de Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgovişte

Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgovişte derulează o campanie de recrutare de medici, unitatea medicală a publicând joi, pe Facebook, un clip în care anunţă că are nevoie de cadre medicale care să lucreze cu o echipă performantă şi cu aparatură medica...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro