Bebeluș de 4 luni, încuiat din greșeală într-o mașină, salvat de un jandarm aflat în timpul liber: La peste 30 de grade situația putea deveni rapid periculoasă

Bebeluș de 4 luni, încuiat din greșeală într-o mașină, salvat de un jandarm aflat în timpul liber: La peste 30 de grade situația putea deveni rapid periculoasă

Un copil de 4 luni a rămas încuiat, joi, într-o maşină în Alba Iulia, după ce sistemul de închidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro