Doi români, în stare gravă după un accident de muncă la Roma. Autoritățile au pus schela sub sechestru

Doi români, în stare gravă după un accident de muncă la Roma. Autoritățile au pus schela sub sechestru

Doi muncitori români, în vârstă de 24 și 45 de ani, au fost răniți după ce au căzut de la etajul patru al unui imobil aflat în renovare din Roma, în urma prăbușirii schelei pe care lucrau. Cei doi au fost transportați de urgență la spital în stare gr...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro