Ambasadorul SUA în România a comentat criza Guvernului de la București: „Românii trebuie să o rezolve!”

Ambasadorul SUA în România a comentat criza Guvernului de la București: „Românii trebuie să o rezolve!”

Reprezentantul administrației Trump susine că, indiferent cum va arăta următorul guvern, relația între România și Statele Unite va rămâne puternică.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro