Victimă de la Colectiv, Alexandra Furnea, apel disperat după exploziile puternice de la stația GPL din Crevedia: „Nu îi lăsați și pe ei să moară!”

Victimă de la Colectiv, Alexandra Furnea, apel disperat după exploziile puternice de la stația GPL din Crevedia: „Nu îi lăsați și pe ei să moară!”

Tragedia din urmă cu doar o zi de la Crevedia a întristat o țară întreagă, dar nu numai, și asta pentru că două persoane au murit în explozia de la stația GPL, iar alte persoane au fost grav rănite și transportate de urgență la spital. Acum, o victimă de la Colectiv, Alexandra Furnea, a făcut un apel disperat prin intermediul rețelelor de socializare. Iată ce declarații a făcut aceasta cu privire la tragedie!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News