A murit una dintre victimele care se aflau în stare gravă la spital, după exploziile de la Crevedia. Era soția bărbatului care a decedat la locul tragediei

A murit una dintre victimele care se aflau în stare gravă la spital, după exploziile de la Crevedia. Era soția bărbatului care a decedat la locul tragediei

A murit una dintre victimele care se aflau în stare gravă la spital, după exploziile de la stația GPL din Crevedia. Era soția bărbatului care a decedat la locul tragediei, după ce a suferit un infarct. Femeia prezenta arsuri pe 99% din suprafața corpului. Iată ce anunț a făcut șeful DSU Raed Arafat, după decesul victimei!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News