Veronica Stegaru a postat prima imagine după ce a născut un băiețel. Are legătură cu fiul ei, Ștefan / FOTO

Veronica Stegaru a postat prima imagine după ce a născut un băiețel. Are legătură cu fiul ei, Ștefan / FOTO

Veronica Stegaru a devenit mamă pentru a treia oară în urmă cu câteva zile. Soția lui Viorel Stegaru a avut parte de o naștere ușoară, fără probleme, iar ea este mai fericită ca niciodată după ce a devenit mamă de băiețel. La câteva zile distanță, Veronica Stegaru a postat prima imagine, care are legătură cu fiul ei, Ștefan.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News