Mama lui Meliss, tânăra de 14 ani ucisă în Grădina Botanică din Craiova, a transmis un mesaj sfâșietor: ”Vocea și zâmbetul tău de înger”

Mama lui Meliss, tânăra de 14 ani ucisă în Grădina Botanică din Craiova, a transmis un mesaj sfâșietor: ”Vocea și zâmbetul tău de înger”

La aproape o lună de la tragedia de la Grădina Botanică din Craiova, mama lui Meliss a transmis un mesaj de-a dreptul sfâșietor. Femeia este copleșită de durere și nu își mai găsește liniștea, după ce fiica ei a fost ucisă cu sânge rece. Între timp, Emi Bădică, prietenul ei, a fost externat din spital.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News