Un nou azil al groazei a fost descoperit în Argeș. Bătrânii erau înfometați, ținuți în subsol și nu erau lăsați să vorbească la telefon cu rudele

Un nou azil al groazei a fost descoperit în Argeș. Bătrânii erau înfometați, ținuți în subsol și nu erau lăsați să vorbească la telefon cu rudele

Bătrânii dintr-un azil din Argeș erau ținuți în condiții greu de imaginat. Unii dintre ei dormeau la subsol și erau înfometați, în timp ce alții îi acuză pe angajați că nu le permiteau niciodată să își sune familiile.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News