Dinu Maxer și-a asumat în relația cu Magdalena Chihaia. Cântărețul radiază de fericire: "E viața mișto…''

Dinu Maxer și-a asumat în relația cu Magdalena Chihaia. Cântărețul radiază de fericire: "E viața mișto…''

A apărut soarele și pe strada lui Dinu Maxer! Cântărețul radiază de fericire în această perioadă, asta pentru că are foarte multe proiecte, iar cea care îi este alături este chiar Magdalena Chihaia. Cei doi au fost în Dubai și s-au fotografiat într-o ipostază tandru. Iată imaginea!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News