Un bărbat a murit otrăvit, după ce a consumat o băutură la un restaurant, în Germania. Alte șapte persoane au avut nevoie de intervenția medicilor

Un bărbat a murit otrăvit, după ce a consumat o băutură la un restaurant, în Germania. Alte șapte persoane au avut nevoie de intervenția medicilor

Un bărbat, în vârstă de 52  de ani, din Gemania a murit otrăvit, după ce a băut o băutură de la un restaurant din orașul Weiden. Alte șapte persoane au avut nevoie de  intervenția medicilor. Un purtător de cuvânt susține că ar exista o suspiciune de omucidere din neglijență.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News