Elevii bolnavi, care stau acasă, nu pot participa la cursurile online, decât dacă au Covid-19. Anunțul făcut de autorități

Elevii bolnavi, care stau acasă, nu pot participa la cursurile online, decât dacă au Covid-19. Anunțul făcut de autorități

O nouă veste zguduie sistemul de învățământ din România! Recent, autoritățile au anunțat că elevii care sunt bolnavi, însă de o altă boală, diferită de Covid-19, nu pot participa la cursurile online și sunt notați ca fiind absenți la școală. Iată ce detalii au ieșit la ivelă!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News