Șoferul care a omorât-o pe Ștefania, tânăra de 15 din Buzău, avea permis auto de doar o lună. Fata a murit în brațele tatălui ei, pompier SMURD

Șoferul care a omorât-o pe Ștefania, tânăra de 15 din Buzău, avea permis auto de doar o lună. Fata a murit în brațele tatălui ei, pompier SMURD

Durere uriașă pentru familia Ștefaniei, tânăra de 15 ani care în urmă cu două zile a murit într-un grav accident rutier. Fata se afla alături de iubitul ei, un băiat de 18 ani care abia ce obținuse permisul auto în urmă cu o lună. 


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News