Accident grav în Argeș. Un bărbat a murit, iar o tânără a rămas fără o mână după ce mașina în care se aflau a derapat într-o curbă

Accident grav în Argeș. Un bărbat a murit, iar o tânără a rămas fără o mână după ce mașina în care se aflau a derapat într-o curbă

Un cumplit accident a avut loc noaptea trecută în Argeș, după ce o mașină a derapat într-o curbă periculoasă. În urma impactului, un bărbat a murit, iar o fată de 25 de ani, de profesie maistru militar, a rămas fără o mână. 


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News