Simona Gherghe, reacție după ce o femeie a născut pe trotuar, în fața spitalului din Urziceni. Ce a spus prezentatoarea TV: "Nu ne mai miră nimic..." / FOTO

Simona Gherghe, reacție după ce o femeie a născut pe trotuar, în fața spitalului din Urziceni. Ce a spus prezentatoarea TV: "Nu ne mai miră nimic..." / FOTO

Simona Gherghe a reacționat, după ce o femeie a născut pe trotuar, în fața spitalului din Urziceni. Prin intermediul unei postări pe rețelele de socializare, prezentatoarea TV a vorbit despre cazul care a revoltat întreaga țară.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News