Ce nereguli au fost descoperite la spitalul din Urziceni, după ce o tânără a născut afară. Au fost aplicate sancțiuni

Ce nereguli au fost descoperite la spitalul din Urziceni, după ce o tânără a născut afară. Au fost aplicate sancțiuni

Spitalul din Urziceni a ajuns în atenția publicului după ce o tânără a născut în fața unității, întinsă pe asfalt. Imaginile de coșmar au ajuns pe rețelele de socializare, iar autoritățile s-au autosesizat în acest caz. În urmă cu puțin timp au ieșit la iveală informații noi despre neregulile descoperite în spital.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News