Simona Gherghe: "Chestia asta m-a dat peste cap!" Ce se întâmplă în casa prezentatoarei de la Mireasa

Simona Gherghe: "Chestia asta m-a dat peste cap!" Ce se întâmplă în casa prezentatoarei de la Mireasa

Simona Gherghe a ales să rămână acasă, deși a ieșit oficial din izolare, pentru că încă mai are simptome COVID-19. Timpul petrecut cu familia ei a făcut-o pe prezentatoarea de la Mireasa să realizeze cât de mult contează petru ea apropierea fizică pe care o are cu cei mici în mod normal și a recunoscut că aceste zile nu au fost deloc ușoare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News