Povestea cutremurătoare a femeii care a înviat la morgă, după ce a fost aruncată printre zeci de cadavre: „Încărcau morții în basculantă”

Povestea cutremurătoare a femeii care a înviat la morgă, după ce a fost aruncată printre zeci de cadavre: „Încărcau morții în basculantă”

Virginia Varvarei este femeia care a supraviețuit celui mai grav accident rutier din istoria României. La aproape 42 de ani de la teribila tragedie în care și-ar fi pierdut viața peste 60 de persoane, bătrâna își spune cutremurătoarea poveste. După accidentul de la Huțani, ea a fost aruncată printre zeci de cadavre, dar a înviat la morgă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News