Mama lui Meliss, tânăra ucisă în Grădina Botanică, și-a cerut iertare de la fiica ei. Ce regretă cel mai mult: "Te-am învățat că oamenii sunt buni…”

Mama lui Meliss, tânăra ucisă în Grădina Botanică, și-a cerut iertare de la fiica ei. Ce regretă cel mai mult: "Te-am învățat că oamenii sunt buni…”

Mama lui Meliss nu își mai găsește liniștea la aproape două luni de la atacul care a avut loc la Grădina Botanică. Fiica ei în vârstă de 14 ani s-a stins din viață, după ce a fost înjunghiată de un adolescent De 17 ani. Mama lui Meliss a transmis un mesaj dureros pe rețelele de socializare. Iată ce regretă cel mai mult!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News