Unde au plecat Vlad Gherman și Oana Moșneagu, după ce s-au logodit. Cum s-au fotografiat cei doi / FOTO

Unde au plecat Vlad Gherman și Oana Moșneagu, după ce s-au logodit. Cum s-au fotografiat cei doi / FOTO

Vlad Gherman și Oana Moșneagu traversează cea mai frumoasă perioadă din viața lor, asta după ce în urmă cu câteva zile celebrul actor a făcut pasul cel mare și a cerut-o de soție pe iubita lui. Acum, cei doi au decis că este momentul perfect să se bucure de o ieșire astfel că au ales un loc liniștit în care să petreacă alături de persoanele dragi. Iată unde au mers după ce s-au logodit!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News