Gabriela Prisăcariu și Dani Oțil, momente pline de răsfăț! Unde au plecat cei doi fără fiul lor: “De când așteptam momentul ăsta” / FOTO

Gabriela Prisăcariu și Dani Oțil, momente pline de răsfăț! Unde au plecat cei doi fără fiul lor: “De când așteptam momentul ăsta” / FOTO

Gabriela Prisăcariu și Dani Oțil au profitat de ziua de astăzi și au petrecut timp de calitate în doi, fără fiul lor alături. Cei doi soți nu au ezitat deloc, astfel că după o perioadă lungă de timp în care au stat doar acasă, au plecat să se răsfețe. La ce servicii au apelat pentru a se destinde ca la carte.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News