Andra Trandaș, primele declarații după ce a devenit mămică. Fosta prezentatoare TV are o fetiță: „Nimic nu mai contează”

Andra Trandaș, primele declarații după ce a devenit mămică. Fosta prezentatoare TV are o fetiță: „Nimic nu mai contează”

Andra Trandaș a devenit mămică pentru prima oară în urmă cu aproximativ o săptămână și se declară mai fericită ca niciodată. Fosta prezentatoare de la Antena Stars a făcut primele declarații despre viața ei de proaspătă mămică și momentul în care și-a adus pe lume fetița.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News