Florin Salam ar fi trimis interlopii la poarta lui Mihăiță Piticu, după ce manelistul l-a înjurat: „Eşti bun să-mi dai şerveţele să mă şterg de transpiraţie”

Florin Salam ar fi trimis interlopii la poarta lui Mihăiță Piticu, după ce manelistul l-a înjurat: „Eşti bun să-mi dai şerveţele să mă şterg de transpiraţie”

Un nou scandal în lumea manelelor. Florin Salam ar fi trimis interlopii la poarta lui Mihăiță Piticu, după ce acesta l-ar fi înjurat. De la ce ar fi pornit toată cearta. Cei doi artiști au publicat mai multe videoclipuri pe rețelele de socializare în care își aruncau cuvinte jignitoare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News