Deea și Dinu Maxer, vacanță fără cei mici. Copii au rămas acasă: „Mami și tati mai au timp de...”

Deea și Dinu Maxer, vacanță fără cei mici. Copii au rămas acasă: „Mami și tati mai au timp de...”

În ediția din această seară, din cadrul emisiunii Mămici de pitici, cu lipici, Deea și Dinu Maxer au plecat într-o vacanță fără cei mici, timp de 4 nopți și 5 zile. Cei doi părinți au avut nevoie de relaxare, iar copii au rămas acasă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News