EXCLUSIV. Cântăreț din România, salvat de la moarte după ce a fost victima farmecelor! Artistul a trecut prin chinuri groaznice din cauza magiei negre: ”Am slăbit 15 kilograme...”

EXCLUSIV. Cântăreț din România, salvat de la moarte după ce a fost victima farmecelor! Artistul a trecut prin chinuri groaznice din cauza magiei negre: ”Am slăbit 15 kilograme...”

Un cântăreț de la noi a trecut prin momente cumplite pe care a crezut că nu le va mai traversa niciodată. Artistul s-a simțit foarte rău și cu toate că a mers la medici, aceștia nu i-au dat niciun diagnostic. După lungi căutări, după mers la preoți, și-a dat seama că e victima magiei negre.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News