Șoferița care a omorât două fete pe trotuar, condamnată definitiv la 4 ani și 6 luni de închisoare

Șoferița care a omorât două fete pe trotuar, condamnată definitiv la 4 ani și 6 luni de închisoare

Curtea de Apel București a condamnat-o definitiv pe femeia, în vârstă de 57 de ani, care a pierdut controlul mașinii pe o stradă din zona Andronache din Capitală, acolo unde a lovit mortal două fete care se aflau pe trotuar, Raisa și Mihalea. Șoferița a primit 4 ani și 6 luni de închisoare cu executare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News