Ea este Mihaela, femeia care și-ar fi ucis fiica de 14 ani, apoi și-a luat viața. Imagini cu puternic impact emoțional

Ea este Mihaela, femeia care și-ar fi ucis fiica de 14 ani, apoi și-a luat viața. Imagini cu puternic impact emoțional

O româncă în vârstă de 39 de ani și-ar fi ucis fiica, după care și-a pus capăt zilelor! Scena parcă desprinse dintr-un film de groază a avut loc într-un apartament din Torino, iar descoperirea cutremurătoare a fost făcută de fiica cea mare a femeii. Imaginile care te vor lăsa fără cuvinte!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News