Un tânăr a murit după o petrecere cu droguri, în București! 12 srilankezi au fost audiați

Un tânăr a murit după o petrecere cu droguri, în București! 12 srilankezi au fost audiați

Anchetă de amploare în Capitală. Un tânăr a murit după ce a consumat un cocktail de substanțe interzise, într-un club din București. Procurorii DIICOT și polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate București au efectuat percheziții și au dus la audieri 12 srilankezi, suspectați că ar fi furnizat drogurile.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News