Dani și Gabriela Oțil, peripeții în vacanță. Ce au pățit cei doi, după ce au plecat în luna de miere, în Grecia / VIDEO

Dani și Gabriela Oțil, peripeții în vacanță. Ce au pățit cei doi, după ce au plecat în luna de miere, în Grecia / VIDEO

În urmă cu câteva zile, Dani și Gabriela Oțil au plecat în luna de miere, dar se pare că escapada lor nu a fost lipsită de peripeții, asta pentru că nici bine nu au ajuns pe aeroport și au rămas fără bagaje. În ciuda acestui lucru, cei doi se bucură, în continuare, de vacanță.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News