O femeie din Timișoara a fost omorâtă în propria casă. Criminalul care a vrut s-o jefuiască a leșinat în apartament

O femeie din Timișoara a fost omorâtă în propria casă. Criminalul care a vrut s-o jefuiască a leșinat în apartament

Un bărbat, în vârstă de 47 de ani, a ucis cu sânge rece, în cursul nopții de ieri, o bătrână de 74 ani, în încercarea de a o jefui, în apartamentul acesteia din Timișoara. Criminalul a fost găsit de autorități în comă alcoolică, în bucătărie.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News