Ce face mama gemenilor morți în Ploiești, la aproape cinci ani de la tragedie. Andreea pare că trece printr-o perioadă bună

Ce face mama gemenilor morți în Ploiești, la aproape cinci ani de la tragedie. Andreea pare că trece printr-o perioadă bună

În luna august se împlinesc cinci ani de când gemenii din Ploiești au sfârșit tragic, după ce au căzut de la etajul 10. Mama lui, Andreea, a fost condamnată la închisoare, dar a fost eliberată mai devreme. Femeia pare că acum trece printr-o perioadă bună.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News