De ce a evitat Andreea Popescu să vorbească despre Dan Alexa. A recunoscut că a fost afectată: „M-am simțit umilită”

De ce a evitat Andreea Popescu să vorbească despre Dan Alexa. A recunoscut că a fost afectată: „M-am simțit umilită”

Andreea Popescu spune că s-a simțit umilită, în urma zvonurilor apărute legate de relația cu Dan Alexa. Bruneta a refuzat să vorbească despre legătura lor, ceea ce a dus și la mai multe speculații. Influencerița i-a mulțumit antrenorului, după ce i-a luat apărarea.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News