Ce beneficii a avut Dani Oțil de pe urma relației cu Mihaela Rădulescu: “Am primit un…”

Ce beneficii a avut Dani Oțil de pe urma relației cu Mihaela Rădulescu: “Am primit un…”

Dani Oțil și Mihaela Rădulescu au avut o relație extrem de mediatizată în urmă cu câțiva ani. Cei doi au format un cuplu timp de mai bine de 6 ani, dar viața i-a separat, luând-o fiecare pe drumul lui. Deși au ales să se despartă, cei doi au vorbit mereu frumos unul despre altul, iar prezentatorul de la ‘’Netza’’ nu a ezitat să recunoască că a avut parte și de beneficii materiale de pe urma relației cu Mihaela Rădulescu, care era extrem de celebră la vremea respectivă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News