Acces Direct. Ana Morodan recunoaște că lua pastile zilnic. Fără ele nu putea să iasă în oraș: „Când trebuia să mă întâlnesc chiar și cu trei oameni” / VIDEO

Acces Direct. Ana Morodan recunoaște că lua pastile zilnic. Fără ele nu putea să iasă în oraș: „Când trebuia să mă întâlnesc chiar și cu trei oameni” / VIDEO

Ana Morodan trece prin clipe grele și a vorbit deschis, cu ochii în lacrimi, despre incidentele pe care le-a avut cu poliția. Influencerița nu s-a ascuns și a recunoscut că a luat pastile zilnic. Vedeta susține că fără ele nu putea să iasă în oraș.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News