Andreea Bănică nu mai cântă pentru bani. Artista face asta din plăcere: „Am ajuns la nivelul la care...” / VIDEO

Andreea Bănică nu mai cântă pentru bani. Artista face asta din plăcere: „Am ajuns la nivelul la care...” / VIDEO

În exclusivitate pentru Antena Stars, Andreea Bănică a declarat că nu mai cântă pentru bani. Artista a spus că face asta din plăcere, deoarece are mulți bani și nu mai consideră muzica un job. Iată ce declarații a făcut celebra cântăreață în cadrul emisiunii!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News