Traian Băsescu a „tunat” după ce Ana Maria Bărbosu a pierdut medalia olimpică: „Americii nu i-au ajuns toate”

Tribunalul Federal Elvețian a anulat decizia Tribunalului de Arbitraj Sportiv, iar sportiva română a rămas provizoriu fără medalia câștigată la sol.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro