Prima reacție a CSS Focșani după ce Ana Bărbosu a pierdut medalia olimpică: „Știu că erau niște discuții...”

Tribunalul Federal Elvețian a decis trimiterea spre rejudecare, la Tribunalul de Arbitraj Sportiv (TAS), a dosarului privind medalia de bronz obținută de Ana Maria Bărbosu la Jocurile Olimpice de la Paris.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro