Simona Halep s-a retras de la WTA 500 Sydney! Va avea o săptămână de pauză înaintea Openului Australian

Simona Halep s-a retras din turneul WTA 500 de la Sydney (10-16 ianuarie), alegând să se odihnească înaintea Openului Australian.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro