Un jucător crescut de Dinamo s-a transferat în prima ligă din Oman!

În România a evoluat doar în diviziile inferioare, ultima dată la CSM Râmnicu Sărat, unde a fost golgheterul echipei.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro